Lepaan perheloikka - liikuntatapahtuma ja hierontapiste 2.9.
Lepaan perheloikka -liikuntatapahtuma järjestetään Lepaan kartanolla yhtäaikaisesti MultiGolfin MM-kisojen kanssa. Perheille on tarjolla monipuolisia tapahtumapisteitä kuten pomppulinna, ilmadarts, virkkausta, keppihevosrata ja ponitalutusta sekä Kangoo Jumps -näytetunti klo 11-12. Tapahtu on auki kello 10-16.
Tapahtuma on maksuton lukuunottamatta talutusratsastusta. Poniratsastuksen hinta 4€.
Liiketilakokonaisuus Tanja tarjoaa MultiGolf-kisojen ajan 15 min hierontoja hintaan 10 € nonstop-periaatteella!
Kangoo Jumps tunti
Kangoo Jumps soveltuu n. 6-vuotiaasta ylöspäin. Ohjaaja tuo mukanaan 31-41,5 kokoisia pomppukenkiä. Paikkoja rajoitetusti sopivien kenkien mukaan.
Lisätiedot ja ennakkoilmoittautuminen tunnille
aino.linnaketo-joutvuo@eduhat.fi
Kangoo Jumps tunnilla kello 11-12 on vapaana vielä seuraavat koot pomppukengistä: 36-38.5 (2kpl) ja 39-41.5 (3 kpl). Kangoo Jumps-tuntiin voi osallistua myös pelkkä aikuinen. Ilmoittautuminen: aino.linnaketo-joutvuo@eduhat.fi



Lue lisää MultiGolfin MM-kisoista:
www.multigolf.fi