Siirry sisältöön

Henkilöhakemisto

Huom! Mikäli tavoittelemallesi henkilölle ei löydy henkilökohtaista puhelinnumeroa, voit olla yhteydessä saman toimipisteen toiseen työntekijään tai esimieheen.

Yksikkö
Haku
1 - 15 / 331 yhteystietoa

Aalto Hanna-Kaisa

lastentarhaopettaja
hanna-kaisa.aalto@eduhat.fi
Opinkuja 2 13720  Parola

Aalto Johanna

lastentarhanopettaja
johanna.aalto@eduhat.fi
Pappilanniementie 9, 13880 Hattula

Aaltonen Katri

päivähoitaja
katri.aaltonen@eduhat.fi
Pappilanniementie 9, 13880 Hattula

Aaltonen Sirpa

Laitoshuoltaja
046 9204 942
sirpa.aaltonen@hattula.fi

Aarnio-Holappa Laura

luokanopettaja
laura.aarnio-holappa@eduhat.fi
Opinkuja 2, 13720 Parola

Ahonen Emmi

päivähoitaja
emmi.ahonen@eduhat.fi
Mierolantie 3, 13720  Parola

Aija Myllyniemi

koulupsykologi
044 901 7081
aija.myllyniemi@omahame.fi
Parolan Yhteiskoulu

Airaksinen Laura

koulupsykologi
050 476 2435
laura.airaksinen@omahame.fi
Koulutie 4 as 5, 13720 Parola
Hattulan alakoulut + esiopetus

Ala-Kauhaluoma Ismo

luokanopettaja
ismo.ala-kauhaluoma@eduhat.fi
Opinkuja 2, 13720 Parola

Alander Linda

lastentarhanopettaja
linda.alander@eduhat.fi

Allenius Marika

Toimistosihteeri (Lomalla 8.-21.4.2024)
050 5090 313
marika.allenius@hattula.fi
Pappilanniementie 9, 13880 Hattula
toimistopalvelut, ostolaskujen tarkastus

Anne Myllymaa

työ- ja yksilövalmentaja
040 1455 309
anne.myllymaa@hattula.fi
Pappilanniementie 9, 13880 Hattula

Annila Pirjo

teknisen käsityön opettaja
pirjo.annila@eduhat.fi

Antola Sari

uskonnon lehtori
sari.antola@eduhat.fi
Myllytie 33, 13720 Parola
virkavapaalla

Anttila Maarit

Lupavalmistelija
050 5275 072
maarit.anttila@hattula.fi
Pappilanniementie 9, 13880 Hattula
lupahakemukset, rakennusvalvonnan neuvonta
Viim. päivitetty 14.9.2023
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram