Siirry sisältöön

Henkilöhakemisto

Huom! Mikäli tavoittelemallesi henkilölle ei löydy henkilökohtaista puhelinnumeroa, voit olla yhteydessä saman toimipisteen toiseen työntekijään tai esimieheen.

Yksikkö
Haku
1 - 15 / 331 yhteystietoa

Anu Lehtinen

Isännöitsijä
050 4637 707
anu.lehtinen@hattula.fi
Katinalantie 9 lt. 1, 13800 Katinala
Tekninen- ja hallinnollinen isännöinti huoneistoremontit ja -korjaukset sekä vikojen käsittely. Pienimuotoisten vikojen ilmoitus suoraan kiinteistöhuoltoyhtiölle.

Askolin Ira

varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
ira.askolin@eduhat.fi

Dahlgrén Elina

kouluohjaaja
elina.dahlgren@eduhat.fi
Myllytie 33, 13720 Parola
vapaalla työstä

Eilola Salla

erityisopettaja
salla.eilola@eduhat.fi
Myllytie 33, 13720 Parola

Eklund Aila

varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
aila.eklund@eduhat.fi
Mierolantie 3, 13720  Parola

Enckell Marika

varhaiskasvatuksen opettaja
marika.enckell@eduhat.fi

Estemaa Tellervo

englanninkielen lehtori
tellervo.estemaa@eduhat.fi
Aulangontie 629, 13900 Pekola

Etolin Pia

varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
pia.etolin@eduhat.fi
Mierolantie 3, 13720 Parola

Forss Maiju

lastentarhaopettaja
maiju.forss@eduhat.fi
Mierolantie 3, 13720  Parola

Forsström Tanja

ruokapalvelutyöntekijä
050 4682 171
tanja.forsstrom@hattula.fi

Grönberg Päivi

Yhteiskoulun ja lukion yhteinen kuvaamataidon lehtori
paivi.gronberg@eduhat.fi
Myllytie 33, 13720 Parola

Haanpää Sari

päivähoitaja
sari.haanpaa@eduhat.fi
Merventie 10, 13720 Parola    

Haapalahti Tiina

Laitoshuoltaja
040 193 5168
tiina.j.haapalahti@hattula.fi

Haapalainen Jaana

erityisluokan opettaja
050 343 7208
jaana.haapalainen@eduhat.fi
Merventie 12, 13720 Parola
Plussa-luokka

Haarala Sari

Laitoshuoltaja
050 5980 784
sari.haarala@hattula.fi
Viim. päivitetty 14.9.2023
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram