Siirry sisältöön

Henkilöhakemisto

Huom! Mikäli tavoittelemallesi henkilölle ei löydy henkilökohtaista puhelinnumeroa, voit olla yhteydessä saman toimipisteen toiseen työntekijään tai esimieheen.

Yksikkö
Haku
1 - 15 / 331 yhteystietoa

Hämäläinen Eija

perhepäivähoitaja
050 5006 933
eija.hamalainen@eduhat.fi
Kauppatie 3, 13720 Parola

Hämäläinen Terhi

varhaiskasvatuksen ja esiopetuksen aluepäällikkö, henkilöstöhallinto
050 5091 297
terhi.hamalainen@eduhat.fi
Mierolantie 3, 13720  Parola

Hanna Mannila

Aamu- ja iltapäivätoiminnan koordinaattori, Lasten Liikunnan Tuki Ry
044 731 4744
hanna.mannila@kktavastia.fi

Hänninen Matias

omavalmentaja
0295 025 633
matias.hanninen@te-toimisto.fi
Kauppatie 3, 13720 Parola

Harjanne Marianne

luokanopettaja
0503416157
marianne.harjanne@eduhat.fi
Tyrvännöntie 625, 14610 Lepaa

Harju Sirpa

varhaiskasvatuksen opettaja
046 922 3436
sirpa.harju@eduhat.fi
Lepaantie 109, 14610 Lepaa  

Härkönen Teija

varhaiskasvatuksen opettaja
teija.harkonen@eduhat.fi
Mierolantie 3, 13720  Parola

Hautaniemi Jonna

varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
jonna.hautaniemi@eduhat.fi

Hautaniemi Seija

suurtalouskokki
050 5090 301
seija.hautaniemi@hattula.fi

Heikkilä Jaana

erityisluokanopettaja
050 343 6045
jaana.heikkila@eduhat.fi
Opinkuja 2, 13720 Parola

Heikkilä Joonas

nuorisotyöntekijä
050 590 0018
joonas.heikkila@eduhat.fi

Heikkinen Minna

luokanopettaja
minna.heikkinen@eduhat.fi
Merventie 12, 13720 Parola

Heikurinen Mirja

Luokanopettaja
mirja.heikurinen@eduhat.fi
Merventie 12, 13720 Parola

Heino Petri

ICT-asiantuntija
050 595 4784
petri.heino@hattula.fi
Pappilanniementie 9, 13880 Hattula

Heli Lehto

Laitoshuoltaja
050 447 1796
heli.lehto@hattula.fi
Viim. päivitetty 14.9.2023
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram